cz

ŽIVOTNÍ MAPY V MÉDIÍCH

"Cesty k úpěchu" na jihočeském Netro Life Radio 100,8 fm

30. září 2020 v 19h jsem byla hostem pořadu Cesty k úspěchu, které moderuje Jirka Kadlec. Mluvili jsme (nejen) o Životních mapách, komunikaci a komunikačních typech. Děkuji za pozvání!

Netro Life Radio, České Budějovice
Netro Life Radio, České Budějovice


BforB TV

29. ledna 2020 jsem byla hostem seriálu BforB TV, který moderuje Kuba Baxa. Bylo mi ctí :-)

Životní mapy v odborné literatuře

Máme obrovskou radost z toho, že se Životní mapy a Tygří svět čím dál častěji objevují jako zdroj v odborné literatuře. Tentokrát v knize prof. Velemínského a kol. "Nemocné dítě průvodce pro rodiče."

Metoda životních map? Může pomoci v krizi i s hyperaktivním dítětem

Pokrok nelze zastavit. Ani v psychologii - i tady se neustále objevuje nové myšlení a nové zajímavé osobnosti. Jednou z takových osobností je Kamila Kopsová, spoluautorka metody tzv. životních map.

Celý článek čtěte zde

Jak lépe rozumět svému dítěti? Zkuste Životní mapy

Kdo z nás si někdy nepoložil otázku: Jsem dobrý rodič? A kdo z nás by na ni nechtěl znát odpověď? Díky Životním mapám můžete zahlédnout vnitřní svět svého dítěte a uvidět také sami sebe.

Celý článek zde

Rozhovor s lektorkou Životních map Mirkou Kouckou

Když dlouhodobě vázne komunikace, ať už s dětmi, partnerem nebo v práci, odrazí se to ve vztazích. Existuje však velmi účinná metoda pro děti i dospělé, která dokáže během jednoho sezení objevit, analyzovat a popsat skutečné příčiny stavů a situací, ve kterých se dítě nebo dospělý nachází.

Celý článek čtěte zde

Dobré ráno - Česká televize

Rozhovor s autory metody Životní mapy Kamilou a Petrem Kopsovými o ADHD, Životních mapách a Tygřích knihách

Celé video zde