AKCE

Kreativně-prožitkový workshop Objev se aneb Tři cesty k životní změně

16. 3. 2019, Neplachova 1, České Budějovice

Termín: 16. března 2019 od 10:00 do 17:00

Místo: Centrum setkávání - Terapeutické centrum, Neplachova 1, České Budějovice

Cena: 1050 Kč (v ceně je zahrnuto lektorné, káva, drobné občerstvení během dne)

Cíl: Přijmout se. Vyjádřit se. Naslouchat si. Odvážit se. Zpomalit. Zbavit se pout. Poznat sebe i své tělo. Otevřít srdce a mysl. Žít. Smát se. Tančit. Zharmonizovat tělo, mysl i duši.

Náplň: Seminář bude rozdělen do několika bloků, věnovat se budeme duši, tělu i mysli. Bude dynamický, kreativní, interaktivní a to, o čem budeme společně mluvit, si také prožijeme. Naše poznání a uvědomění tak bude maximálně prohloubeno a umocněno. 

Lektorky: Ludmila Bártíková - Životní mapy a Gestalt koučink a Blanka Kotková - jóga smíchu, kineziologie a poradenství GW

Své místo si můžete rezervovat na telefonním čísle: 724 269 448 (Blanka), nebo na e-mailu: ludmila.bartikova@gmail.com, kde Vám také rády poskytneme bližší informace, případně přes formulář níže.

Bez rezervace není možné se semináře zúčastnit, počet účasníků je omezen.

Sledovat můžete i facebookovou událost a Instagram #ObjevSvouCestu

Těšíme se na osobní setkání s Vámi,

Vaše Blanka a Lída, lektorky


Kreativně prožitkový seminář Objev se aneb Tři cesty k životní změně

Recenze

"Děkuji za úžasně připravený seminář, možnost zpětné vazby, možnost sebevyjádření. K dalším seminářům přeji mnoho otevřených a usměvavých lidí 😃"

"Zažila jsem jiné pojetí semináře než doposud, zaznělo zde mnoho co již vím, ale i mnoho nového. Byla zde perfektní atmosféra, prostředí, občerstvení i perfektní lektorky. Uvítala bych některou problematiku probrat více do hloubky, ale nejspíše by to bylo na samostatné semináře z časových důvodů. Děkuji"

"Děkuji, moc se mi to líbilo ❤️"

"Liduško, Blanko, krásná energie. Velmi příjemný den, plný emocí, krásné energie a všechny ženy byly velmi zábavné, vtipné a milé. Jen tak dál!! ❤️"

"Pozastavení, posunutí. Uvědomění si, jaký komunikační typ jsem. Chyběla mi interaktivní část, zejména v první polovině. Děkuju za tu baštu"

"Děkuji za fajn den, byly jste obě perfektní a já si Vás za to vážím. Hodně věcí znám, ale vždy je pro mě přínosem, když vidím, že jdu správným směrem. Děvčátka, ať se Vám daří a štěstí se Vás drží ❤️🌹"

Holky jsou skvělý! Dobře se doplňují, prolínají teorii s praxí. Den s nima jsem si děsně užila. Děkuju za něj❤️

Nahlédla jsem na věci, o kterých jsem vůbec nevěděla, a to díky Vám...móc ....díky....budu dále na sobě pracovat.

Zajímavý zážitek.

Ráda bych napsala víc, ale slova mě budou napadat asi až doma, zítra...Tak snad jen, že odcházím s pocitem, že jsem na dobré cestě a že jsem schopná to zvládnout. Děkuju.

Velice zajímavý workshop o způsobech řešení běžných životních problémů, práci s myšlenkou, pozitivním myšlení, o programech v našem životě a jejich změně. Děkuji i za skvělé občerstvení.

Skvělé lektorky, příjemná a bezpečná atmosféra, výborné pohoštění, krásný prostor, děkuji ..

Velmi příjemný den, plný nových informací i plný fajn lidí.

Úžasná, dokonalá, emotivní a nádherně prožitá sobota, která dokázala znovu objevit mé hravé, nestydící se Já

Videopozvánka