cz

KOMU JSEM POMOHLA

Příběh

Náš syn je agresivní

Klientka přišla proto, že měla problémy se synem. Ten se doma projevoval výrazně agresivně (vůči rodičům i mladšímu bratrovi), zatímco ve škole neměl žádné problémy. Rodiče si nedokázali tento rozdíl vysvětlit.

Po domluvě jsem dítěti udělala Životní mapu. Zjistila jsem, že již ve svých osmi letech má nakročeno k závislosti na PC hrách a že se uzavírá do sebe. 

Na vině byla především nefunkční komunikaci v rodině. Rodiče neznali jeho ani svůj komunikační typ a dítě rodičům nerozumělo. Rodičům jsem proto ukázala, jak je potřeba se synem komunikovat a doporučila jsem matce, aby přišla na svou Životní mapu. 

Rodiče ani na chvilku neváhali převzít zodpovědnost. Naučili se se synem komunikovat a maminka začala docházet na ŽM.

Kontrolní mapa dítěte po cca půl roce prokázala velké zlepšení. Bylo potřeba ještě doladit plánování volného času dítěte, s čímž rodiče souhlasili a změny provedli. Agresivní projevy se vytratily a v rodině panuje úplně jiná atmosféra, než dřív.


Reference

Kateřina Dědková, majitelka jazykové školy Akai Kiku

Recenze z Facebooku @Zivotnimapy.cb

„Jsou školení, na která druhý den zapomenete a pak jsou taková, která vás ovlivní na každý další den. Školení o komunikačních typech od Lídy určitě patří do té druhé kategorie. Zrovna nedávno jsem zažila svůj AHA moment s obrazovou studentkou. No jasně, teď už jí dokážu zařadit a vím jak dál, aby byla výuka efektivnější. Lído, děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných akcí i spokojených klientů." 

Monika P., účastnice přednášky na téma Dětský svět, 9. března 2020 v Třeboni

Recenze z Facebooku @Zivotnimapy.cb

"Byla to úžasná přednáška, velmi mi pomohla pochopit chování mého syna a možná i vidět (slyšet) svět jeho očima (a ušima). Mockrát díky."

Gabriela Hrábková, majitelka Mocer.cz

Recenze z Facebooku @Zivotnimapy.cb

"Lída je pozitivní člověk, který umí vidět do pozadí problému. Sama si prožila zajímavý životní příběh a to je ta nejdůležitější průprava na dobrý koučing - je autentická; čerpá z vlastní zkušenosti a ví, že každý problém má své řešení."

Kristýna L.


"Moc děkuji paní Bártíkové za její pomoc. Umožnila mi lépe se poznat, vnímat se, poslouchat se a dále se sebou pracovat."

Pokud si myslíte, že mohu pomoci i Vám, ozvěte se mi.