O MNĚ

Mgr. Ludmila Bártíková

Certifikovaná lektorka Životních map® a Ambasadorka Tygřího světa®

Foto: Pavlína Beritová
Foto: Pavlína Beritová

Narodila jsem se v roce 1980 v Českých Budějovicích. Pro práci na poli osobního rozvoje jsem se rozhodla poté, co jsem si prošla velice náročným životním obdobím. Tehdy jsem se rozhodla pro výcvik v Gestalt koučinku, který mi pomohl nastartovat proces změny. 

I přes to jsem ale cítila, že hledám něco víc. Když jsem pak objevila Životní mapy®, které mi umožnily jít v procesu změny do absolutní hloubky, pochopila jsem, že se stanou mým posláním.

A právě díky tomu, že jsem se musela se životem poprat a hodně na sobě pracovat, dokážu svým klientům rozumět a podpořit je na jejich cestě k lepšímu životu. Věřím totiž, že když jsem to dokázala já, může to dokázat každý.

Jsem certifikovaná lektorka Životních map® (v zahraničí známé pod názvem Kops Method®) pro dospělé, předškoláky a školáky do 12 let a také certifikovanou lektorkou komunikačních typů.

Jsem komunikativní, přátelská, otevřená a mám ráda Španělsko, hudbu, tanec, slunce, modré nebe, letní rána a dobrou kávu.

Těším se na Vás!

Můj příběh

Do svých třiceti jsem si žila vcelku bezstarostně. Teprve po narození dětí jsem pochopila, co je to převzít zodpovědnost nejen za jejich, ale především za svůj život. 

Prošla jsem si několika opravdu složitými životními obdobými a zatěžkávacími zkouškami. Možná by detaily z mého života vydaly na knihu, já si je však nechám pro sebe. Vím totiž, že moje minulost mě nijak nedefinuje a to, že jsem ji prožila, ze mě nedělá ani lepšího, ani horšího člověka.

V mých očích je život hlavně o radosti z bytí. O prožívání přítomného okamžiku. O lásce a vděčnosti. O trpělivosti, přijímání i odpuštění. A to všechno jsem se skrze své prožitky učila a stále ještě učím.

A také se učím tvořit si svůj život takový, jaký ho chci opravdu mít. Protože teprve ve chvíli, kdy opustíme roli oběti a převezmeme za něj zodpovědnost, stáváme se jeho vědomými tvůrci. A věřte mi, že i když o tom většina z nás pochybuje, každý má tu moc a možnost si svůj život vědomě tvořit. 

Ale teprve až tehdy, kdy si svou sílu a moc naplno uvědomíme a začneme ji využívat, začíná to být opravdová zábava.

"Není trvalého štěstí v žádném z předmětů světa. Je v nás." (Eduard Tomáš)
"Není trvalého štěstí v žádném z předmětů světa. Je v nás." (Eduard Tomáš)