cz

O MNĚ

Mgr. Ludmila Bártíková

Certifikovaná lektorka Životních map® a Ambasadorka Tygřího světa®

Foto: Barbora Fuhrmannová, FOTOFACE
Foto: Barbora Fuhrmannová, FOTOFACE

Narodila jsem se v Českých Budějovicích. Vystudovala jsem FF UK v Praze. Rok jsem žila a studovala ve španělské Zaragoze. Po studiích jsem pracovala v médiích, kde jsem načerpala řadu zkušeností.

Pro práci na poli osobního rozvoje jsem se rozhodla poté, co jsem si prošla velmi náročným životním obdobím. Tehdy jsem se rozhodla pro výcvik v Gestalt koučinku, který pro mě byl cenným začátkem, i přes to jsem však cítila, že hledám něco víc.

Když jsem pak objevila Životní mapy®, od první chvíle jsem věděla, že jsou přesně tím, co jsem hledala a že se stanou důležitou součástí mého poslání.

Při každé Životní mapě, kterou s klientem procházíme, s pokorou čekám, jaký příběh se ukáže. Každý je jedinečný a výjimečný. Stejně jako lidé, kteří je žijí. A na každý se těším, protože vím, že i ten nejtěžší příběh může mít dobrý konec. Svých klientů si velmi vážím. Všech. Cením si především jejich odvahy přijít a změnit osudovost svých životů. 

A doslova miluji práci s dětmi. Baví mě propojovat jejich svět se světem dospělých. Při práci s nimi ráda kombinuji techniku Životních map® s Tygřím světem®.

Jsem certifikovaná lektorka Životních map® pro dospělé, předškoláky a školáky do 12 let, certifikovanou lektorkou komunikačních typů a ambasadorkou Tygřího světa®

Děkuji všem, kdo se na mne s důvěrou obrátili a těším se na každého, kdo ke mně teprve přijde.