Jak se domluvit s tygrem

03.12.2021

Neděle, 6. února 2022, Riegrova 51, České Budějovice

Srdečně Vás zveme na seminář Jak se domluvit s tygrem, kde se během 4 hodin naučíme jednoduché triky, jak si vyladit vztahy tak, abyste se s druhými vzájemně viděli, slyšeli, vnímali a abyste jeden druhého chápali.
Je určen každému, kdo si přeje ve vztazích prožívat harmonii, klid a porozumění. To, co vám na semináři předáme, budete moci uplatňovat vždy a všude. Doma s dětmi (i s těmi úplně nejmenšími) a partnerem, v práci s kolegy i šéfem, s přáteli, na tréninku, ve škole či kdekoliv jinde.


Kdy? Neděle 6. února 2022 od 10 do 14 hodin

Kde? Riegrova 51, České Budějovice

Cena? Cena je 1 500 Kč / osoba, pro páry a rodinné příslušníky je zvýhodněná cena 1 350 Kč / osoba


Rádi byste tento zážitek věnovali někomu blízkému pod stromeček? Stačí říct a rádi Vám připravíme dárkový poukaz.


Jak se přihlásit? Vyplňte formulář zde a my se Vám ozveme: https://forms.gle/B3dVzb9HdLxziMHFA

Registrovat se můžete také telefonicky či emailem u lektorů (viz kontakty níže).

Vzhledem k omezené kapacitě bude Vaše místo závazně rezervováno až po uhrazení faktury, kterou Vám po dohodě zašleme na Váš e-mail.


Lektoři

Ludmila Bártíková

Mým posláním je uzdravovat vztahy a komunikaci, zaměřuji se především na práci s rodinami. Jsem lektorka Životních map a Tygřího světa a pracuji terapeuticky s dětmi od 3 let, dospělými i celými rodinami. Více na www.ludmilabartikova.cz

e-mail: ludmila.bartikova@gmail.com

tel: +420 725 755 736

Jan Starý

Věnuji se pohybovým tréninkům dětí od 3 let a mládeže, ve kterých aktivně využívám znalostí Tygřího světa a komunikačních typů. Více na www.trenerideti.cz

e-mail: jan.st.vl@seznam.cz

tel: +420 608 850 572


V rámci semináře budete mít prostor se nás zeptat na cokoliv, co Vás k tématu zajímá. 


A budete-li si chtít získané znalosti rovnou vyzkoušet v praxi, na náš seminář volně naváže 20. 2. 2022 praktický workshop, který je určen pouze těm, kdo už mají teoretické základy. Tam si budete moci své znalosti a kouzlo komunikačních typů zažít na vlastní kůži. Bude to skvělý zážitek, zábava a také spousta aha momentů. Workshop povedou Kamila a Petr Kopsovi. Více informací a možnost přihlášení zde: https://www.kopsmethodinstitute.com/workshop-komunikacni-typy-ceske-budejovice/Pozor, do konce roku je na workshop zvýhodněná cena.


Přejeme Vám klidný čas a těšíme se s Vámi na osobní setkání.
Lída a Honza