AKCE

Kreativně-prožitkový workshop 19. 1. 2019

Termín: 19. ledna 2019 od 10:00 do 17:00 (v polovině bude hodinová pauza na oběd)

Místo: Centrum setkávání - Terapeutické centrum, Neplachova 1, České Budějovice

Cena: 950 Kč (v ceně je zahrnuto lektorné, káva, drobné občerstvení během dne)

Cíl: Přijmout se. Vyjádřit se. Naslouchat si. Odvážit se. Zpomalit. Zbavit se pout. Poznat sebe i své tělo. Otevřít srdce a mysl. Žít. Smát se. Tančit. Zharmonizovat tělo, mysl i duši.

Náplň: Seminář bude rozdělen do několika bloků, věnovat se budeme duši, tělu i mysli. Bude dynamický, kreativní, interaktivní a to, o čem budeme společně mluvit, si také prožijeme. Naše poznání a uvědomění tak bude maximálně prohloubeno a umocněno. 

Lektorky: Blanka Kotková - jóga smíchu, kineziologie a poradenství GW a Ludmila Bártíková - Životní mapy a Gestalt koučink.

Své místo si můžete rezervovat na telefonním čísle: 724 269 448 (Blanka), nebo na e-mailu: ludmila.bartikova@gmail.com, kde Vám také rády poskytneme bližší informace, případně přes formulář níže.

Bez rezervace není možné se semináře zúčastnit, počet účasníků je omezen.

Sledovat můžete i facebookovou událost a Instagram #ObjevSvouCestu

Těšíme se na osobní setkání s Vámi,

Vaše Blanka a Lída, lektorky

TIP NA DÁREK POD STROMEČEK: K dispozici máme také dárkový poukaz. Ten můžete objednat telefonicky, e-mailem, nebo přes formulář výše. Možné je buď osobní předání v ČB, nebo zaslání poštou (s příplatkem 50 Kč za doporučený dopis). Vaším blízkým udělá zaručeně radost.


Akce, které proběhly

Objev se aneb Tři cesty k životní změně

10. listopadu 2018, Neplachova 1, České Budějovice

Recenze účastníků

Videopozvánka

Plakát